ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМИЙКИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

ПІННА ТЕХНОЛОГІЯ
(безконтактна мийка)

Пінна технологія

Безконтактна мийка самообслуговування з'явилася порівняно недавно, завдяки розробці потужних мийних засобів на основі сучасних поверхнево-активних речовин і спеціальних добавок, які підсилюють миючу здатність, що одержали назву - активна піна. Активна піна дозується спеціальним пристроєм (з точним дотриманням пропорції дозування) і подається в насос високого тиску. Через трубопровід і пінний спис лягає «снігової шапкою» на автомобіль. При попаданні на поверхню активна піна вступає в реакцію з брудом, жирами, і абсорбує їх. Технологія безконтактної пінної автомийки самообслуговування позбавлена недоліку мікропошкодження поверхні. На сьогоднішній день лише декілька виробників обладнання для автомийок самообслуговування можуть запропонувати цю технологію.

ПОРОШКОВА ТЕХНОЛОГІЯ
(безконтактна мийка)

Порошкова технологія

В даному випадку використовується принцип попереднього розчинення порошку в спеціальному бачку з теплою водою, порошок подається через дозуючий пристрій. З бачка вода, точніше миючий розчин, надходить в помпу, потім під високим тиском подаєтьсячерез шланг на пістолет зі списом. Візуально це схоже на мильну рідину, яка потрапляє на лакофарбове покриття під високим тиском. Для якісного результату необхідно не пропустити прогалин при митті кузова струменем зі списа (при нанесенні порошкової суміші), у цих місцях бруд залишиться. Час, який необхідно витратити на обмивання автомобіля в цій програмі (мийка порошком) досить велика, з 10 хвилин близько 5-7 необхідно витратити на цю програму.

ЩІТКОВА ТЕХНОЛОГІЯ
(контактна мийка)

Щіткова технологія
Контактний спосіб автомийки самообслуговування здійснюється за допомогою подачі миючого засобу (шампунь розчинений у воді за допомогою дозуючого пристрою) через шланг з пістолетом на кінці зі щіткою на поверхню автомобіля. Якість помитого автомобіля залежить від вашого вміння рухати щіткою по лакофарбованому покриттю... Після цього процесу автомобіль необхідно оббити водою під високим тиском для того щоб змити залишки шампуню, піску, жирів й інших забруднень. Недоліком даного способу є пошкодження лакофарбового покриття від контакту зі щіткою. Як показує практика, щітка далеко не завжди знаходиться в хорошому стані, а просто кажучи, весь пісок і бруд збирається на щетині щітки.