ВАРІАНТИ АВТОМИЙОК САМООБСЛУГОВУВАННЯ

  Автомиючі комплекси мийок самообслуговування можуть виконуватися в двох варіантах, в залежності від бажань і можливостей клієнта:

КОНТЕЙНЕРНИЙ МИЙКА
САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Автомийка самообслугоування

Мийка самообслуговування контейнерного типу створюється на основі швидкозведених конструкцій (каркаса мийки) і приміщення для обладнання.
Особливість контейнерної мийки полягає в тому що, все обладнання встановлено в приміщенні, де ж і знаходиться робоче місце касира, технічні кімнати, комунікації та інше, а на постах мийки самообслуговування виконана відповідна розводка для подачі води, хімії.
Пульти вибору програм мийки встановлені на кожному посту.
Кількість постів контейнерної мийок самообслуговування може варіюватися від 2 до 10 постів.

МОДУЛЬНА МИЙКА
САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Автомийка самообслугоування

Автомийка самообслуговування модульного типу створюється на основі швидкозведених конструкцій (каркаса мийки) і технічного модуля, в якому знаходиться обладнання і керування мийкою.
Особливість модульної мийки самообслуговування полягає в тому, що все обладнання встановлене в технічному шафі з нержавіючої сталі, а по постах мийки виконана відповідна розводка для подачі води, хімії.
У такому варіанті виконання автомийки самообслуговування кожен технічний модуль обслуговує два поста мийки та встановлений між постами.
Мінімальна кількість постів мийок самообслуговування - від 2 шт.
Пульти вибору програм встановлені безпосередньо в сам технічний модуль (опціонально можуть встановлюватися окремо).
Також технічний модуль може бути встановлений в приміщенні. При установці в приміщенні один технічний модуль може обслуговувати до трьох постів мийок самообслуговування.