АВТОМИЙКИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ, ЩО ЦЕ?

 Принцип організації автомийок самообслуговування заснований на наданні клієнтам у користування обладнання для догляду за автомобілем, встановленого на спеціальних майданчиках.
 Завдяки відсутності персоналу та високій автоматизації роботи на постах мийки самообслуговування, як правило, ціни на порядок нижчі, ніж на класичних автомийках.
 При цьому, так як клієнт самостійно виконує всі операції мийки та сушки автомобіля, такий підхід забезпечує залучення не тільки найбільш економних автовласників, але і водіїв, охочих максимально якісно і делікатно вимити свій автомобіль.
 Автомийки самообслуговування даного типу створюються на базі конструктивних елементів швидкомонтованих конструкцій. Завдяки такому підходу замовники обладнання мають можливість виконати в єдиному стилі як будівлю автоматичної мийки,так і навіси постів самообслуговування.
 Число миючих постів автомийки самообслуговування обмежується лише побажаннями замовника та площею земельної ділянки.  Установки для багатопостових автомийок самообслуговування виконуються в різних версіях.
 В залежності від конкретних умов і доступних площ вони дозволяють обладнати мийні комплекси самообслуговування різної пропускної здатності і продуктивності.

Автомийка самообслуговування